Biznes
przy Golfie

Otwarte spotkanie networkingowe o charakterze informacyjno-zapoznawczym.

 

Publikacja

Wszystkie obecnie organizowane wydarzenia otwarte, publikujemy na naszym profilu Facebook.

 

Bilety

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne bilety na zaplanowane wydarzenia klubu.

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać zaproszenia
oraz aktualne promocje.

 

Jak wygląda nasze wydarzenie?

Kopia Kopia FB Wydarzenie (9)

Akademia Golfa

Każde nasze wydarzenie rozpoczyna się godzinną Akademią Golfa, prowadzoną przez naszych doświadczonych trenerów. Dzięki temu każdy uczestnik, niezależnie od swojego doświadczenia z golfem, może w pełni skorzystać z networkingu w atmosferze gry w golfa.

IMG 20231116 WA0079
IMG 20240425 WA0002

Potencjał Golfa w Biznesie

Po Akademii Golfa rozpoczyna się część prelekcyjna, w której około 15-20 minut poświęcamy na przedstawienie potencjału gry w golfa dla biznesu. Ten segment ma na celu ukazanie, że golf to nie tylko doskonała forma rekreacji, ale również skuteczne narzędzie do rozwoju biznesu.

IMG 20240425 WA0002

Debata z Gośćmi Specjalnymi

Następnie odbywa się debata na wybrany temat, zazwyczaj związany z wartościami oferowanymi przez klub. Celem debaty jest przedstawienie różnych doświadczeń i perspektyw, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia. Podczas debaty uczestnicy mają możliwość zadawać również własne pytania do gości debaty.

IMG 20240703 WA0006
VideoCapture 20240708 150035

Prezentacja Klubu

Podczas wydarzenia przeprowadzamy panel z krótką, 15-minutową prezentacją dotyczącą działalności naszego klubu. Jest to okazja dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o szerokim zakresie naszych działań oraz o możliwościach nawiązania współpracy z nami. Podkreślamy, że nasz panel jest informacyjny, a nie sprzedażowy.

VideoCapture 20240708 150035

Networking Relacyjny

Podczas naszego wydarzenia oferujemy  2,5 godziny czasu networkingowego. Nasze wydarzenie skupia się na tworzeniu trwałych i wartościowych relacji, które mogą przynieść korzyści zarówno osobiste, jak i zawodowe. Networking odbywa się przy symulatorach gry w golfa, co stwarza fantastyczną przestrzeń do luźniejszych rozmów i integracji. 

IMG 20240229 WA0056
IMG 20240229 WA0061

Katering

Podczas naszego wydarzenia zapewniamy pełny katering. Na początek oferujemy ciepłe oraz zimne napoje, wzbogacone o słodkie i słone przekąski oraz owoce i warzywa w formie finger food. W drugiej części spotkania serwujemy dania mięsne i wegetariańskie w formie pasztecików, rogalików i bankietowych kanapeczek. Dodatkowo, na zakończenie spotkania, serwujemy wino musujące, które jest idealnym akcentem podsumowującym nowo nawiązane znajomości.

IMG 20240229 WA0061

Bez sprzedaży i Autoprezentacji

Zachęcamy uczestników aby podczas naszego wydarzenia nie skupiali się na sprzedaży swoich usług czy produktów a budowaniu relacji.
Z naszej strony sprzedaż również nie wystepuje. Prelegenci mają zakaz sprzedaży czy lokowania produktów w swoich wypowiedziach, a prezentacja klubu nie zawiera oferty, stanowi jedynie informację o możliwościach współpracy z klubem.

Na naszych wydarzeniach nie ma również tradycyjnych autoprezentacji uczestników, co ma na celu promowanie swobodnych rozmów bez wstępnych ocen. Uczestnicy mogą okazać się wartościowymi kontaktami, dlatego nie chcemy, aby krótkie prezentacje decydowały o otwartości na rozmowę. Nnigdy nie wiadomo, jaki potencjał kryje się za drugim człowiekiem.

Zaobserwuj, aby nie przegapić kolejnych wydarzeń