Different Networking – Wrzesień

28 Września to kolejna edycja Different Networking.

Jak co miesiąc odwiedzili nas zarówno stali bywalcy naszych konferencji jak i przedsiębiorcy będący po raz pierwszy, co niezmiernie nas cieszy.

Prelegentem podczas Wrześniowej edycji DN stał się Bartosz Paczyński, którego prelekcja z elementami warsztatu skupiła się na budowaniu profesjonalnego profilu na Linkedin.

Otrzymaliśmy cenne wskazówki, prezentowane na “żywca” gdyż przykłady robiliśmy na profilach uczestników spotkania. Co jeszcze lepiej przełożyło się na przyswojenie tych cennych wskazówek.

Polecamy Bartka do współpracy, ale również do zapraszania jako prelegenta, jest idealnym przykładem wprowadzania wiedzy w postaci Edutainment czyli edukacji z porządną dawką śmiechu i zabawy.

Autoprezentacje uczestników spotkania, pomimo, że mieliśmy pełną salę przebiegły bardzo sprawnie, cieszy nas fakt, że uczestnicy zgodnie z zasadą spotkania, nie sprzedawali swoich usług, tylko szukali wspólnej przestrzeni do działania jako partnerzy biznesowi. Co jak już wiemy przynosi dużo lepsze rezultaty.

Nie mogło oczywiście zabraknąć na spotkaniu Krzysztofa z Loży Dżentelmenów, który to wyjątkowo zamiast edukacji o whisky zaprezentował wyjątkowy produkt jakim jest Szampan Czekoladowy.

Jak zawsze edukacja w temacie degustowanego trunku połączona z praktyką jest idealnym wstępem do późniejszych luźnych rozmów podczas networkingu z poczęstunkiem.

Zdjęcia zostały wykonane przez naszego partnera FotoLife Studio -> Link

Dodaj komentarz

Subsktybuj nasz blog

Zapisując się na tę subskrypcję potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję zasady Polityki Prywatności.